Dětská lékařka - MUDr. Sylva Štěrbová

Mlýnské nábřeží 1
614 00 Brno - Obřany


+420 545 230 682


info@detskylekar-sterbova.cz

Aktuality z pediatrie

// Přidáno: 27.10.2021


V pátek 29.10. - dovolená

Akutní případy ošetří po telefonickém objednání MUDr. Otevřelová, DS Bílovice nad Svitavou od 8,00 - 10,00 h.

// Přidáno: 16.9.2021


Prosím berte na vědomí, že stále platí objednávkový systém - nemoci, výpisy, potvrzení, prevent. prohlídky, očkování !!

děkuji
MUDr. Štěrbová

// Přidáno: 16.9.2021


V pátek  17.9.2021 ordinace do 10h - z důvodu vzdělávací akce.

děkuji za pochopení
MUDr. Štěrbová

// Přidáno: 17.5.2020


Vážení rodiče, milí pacienti,

S platností od 18.5.2020 zavádíme v naší ordinaci objednávkový systém. Prosíme rodiče našich pacientů, aby se před každou návštěvou ordinace předem telefonicky objednali (545230682), ať už jste zdraví či nemocní, potřebujete potvrzení nebo jen konzultaci. Každý pacient bude objednán na přesný čas. Cílem tohoto opatření je co nejvíce oddělit nemocné od zdravých pacientů a maximálně zkrátit dobu, kterou strávíte v čekárně. V případě, že jste se z nějakého důvodu předem nemohli objednat, posaďte se v čekárně a my se pokusíme vyšetřit vaše dítě, jakmile to bude možné. Přednost však vždy budou mít předem objednaní pacienti.

Žádáme vás o ohleduplnost a dodržování objednaných časů. Zároveň vás prosíme o trpělivost a v případě, že telefon nezvedneme ihned kvůli probíhajícímu vyšetření jiného pacienta, zkuste to prosím za chvíli.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.
MUDr. Sylva Štěrbová

// Přidáno: 15.3.2020


Váženi pacienti,
vzhledem k vyhlášení nouzového stavu v ČR kvůli pandemii novým coronavirem budou plošně ordinace praktických lékařů a praktických lékařů pro děti a dorost fungovat v nouzovém režimu. Tzn. s účinností od 16.3.2020 v naší ordinaci ordinační hodiny pro nemocné zůstávají beze změn, ale ošetříme pouze akutní případy po předchozím telefonickém objednání. Prosím o velmi pečlivou rozvahu, zda je nutné abyste ordinaci navštívili. Vynasnažíme se maximálně fungovat přes telefon či email. Do čekárny vstupujte jednotlivě, pokud máte vy nebo vaše dítě příznaky akutního respiračního onemocnění, pak byste měli mít nasazeny ústní roušky. Dodržujte úzkostlivě pravidla osobní hygieny - desinfekce rukou (na WC pro pacienty), jednorázové kapesníky, jednorázové podložky pod vaše děti apod. Mezi ordinační dobou pro nemocné a prevencemi bude pauza, kdy vydesinfikujeme povrchy, vyvětráme.
Pacienty v karanténě ošetříme až po skončení pracovní doby opět po předchozím telefonickém objednání. Takový pacient, pokud jeví známky respiračního onemocnění (suchý kašel, teplota, zánět spojivek) by měl ale přímo kontaktovat Krajsou hygienickou stanici nebo ambulanci infekční kliniky, neboť v naší ordinaci nemáme k dispozici ochranné pomůcky, v kterých bychom mohli vyšetření provést.
Uvedený režim platí do odvolání.

Velmi děkuji za pochopení a respektování.

MUDr. Sylva Štěrbová

Stránka: 1/212

tisknout aktuální stránku